درباره مـــا

نیکان بی ام اس ارائه دهنده مشاوره، طراحی، اجرا و تامین تجهیزات هوشمند سازی ساختمان BMS

اهداف مـــا

در دنیای امروز یکی از مهمترین چالش کشورها، چالش انرژی است.در نتیجه کشورها تلاش می کنند انرژی بیشتری را با آسیب کمتر به طبیعت بدست آورند. صنعت ساختمان سازی یکی از مهمترین صنایع مصرف کننده انرژی است که حجم عظیمی از انرژی را با راندمان پایین صرف خود می کند. در نتیجه جامعه جهانی مجبور به رقابت برای رسیدن به مدیریت سبز است (مدیریت سبز، بکار گیری موثر و کارآمد تمامی منابع مادی و انسانی برای هدایت و کنترل سازمان جهت نیل به اهداف زیست محیطی می باشد). طراحی پایدار یا طراحی سبز از موضوعات بسیار جنجالی و بحث برانگیز در جهان امروز است. هدف ما در نظر گرفتن عواملی در جهت رسیدن به آسایش انسان بوده است. تکنولوژی و پیشرفت های کنونی در زمینه انرژی و پایداری می تواند ما را به سوی معماری ماندگاری که کمترین آسیب را به محیط اطراف خود داشته باشد، پیش ببرد. گروه نیکان بی ام اس متشکل از جمعی از فارغ التحصیلان و متخصصین حوزه مهندسی برق و الکترونیک ، مکانیک ، مکاترونیک ، IT و مدیریت می باشد که با هدف ارائه راهکارهای هوشمند سازی و بهینه سازی سازمان ها ، مراکز آموزشی ، کارخانه جات ، مزارع و ساختمان های مسکونی تشکیل شده است .
رسالت ما تحقق اهداف توسعه پایدار یعنی ((بهبود کیفیت زندگی انسان در چارچوب ظرفیت اکوسیستم ها)) می باشد.

خدمات ما

مشاوره و بازدید رایگان

متخصصان ما در هر زمان آماده ارائه مشاوره و بازدید از مراکز و ساختمان ها جهت ارائه راهکارهای متناسب با نیاز شما می باشند.

طراحی متناسب با نیاز

با توجه به نیازهای متفاوت در مراکز گوناگون طراحی بر اساس نیاز و مشکلات سازمان انجام خواهد شد. 

بهینه سازی و کنترل فرایندها

ارائه راهکارها در صنایع مختلف مانند کشاورزی جهت افزایش بازدهی و کاهش مصرف انرژی که موجب کاهش هزینه ها و بهبود کسب و کار می گردد. 

خدمات پس از فروش

کارشناسان ما در هر لحظه پاسخگوی سوالات و مشکلات شما و همچنین رفع مشکلات احتمالی در محصولات می باشند .

مهارت های ما

طراحی و مهندسی
100%

اجرا و راه اندازی
100%

آنالیز و بهینه سازی
100%

خدمات پس از فروش
100%

راهکارهای ما

 • راهکار مراکز اداری و تجاری هوشمند

  در دنیای مدرن امروزی با رشد مراکز تجاری و اداری با اجرای هوشمند سازی می توانید زمینه رفاه و سهولت در خرید را برای مشتریان خود فراهم کرده و از استقبال بیشتری برخوردار خواهید بود.
 • راهکار هتل و مراکز اقامتی هوشمند

  با پیاده سازی سیستم هوشمند در یک مرکز اقامتی علاوه بر ایجاد فضای سرشار از آسایش برای مسافران شما می توانید خدمات بهتری را به مشتریان خود ارائه دهید و در مصرف انرژی صرفه جویی نمایید.
 • راهکار خانه ، ویلا و آپارتمان هوشمند

  خانه هوشمند مقوله ای به روز و جدید در صنعت ساختمان است که به علت امکانات و مزایایی که در اختیار ساکنین قرار می دهد، امروزه طرفداران بسیاری دارد.

 • راهکار مراکز آموزشی هوشمند

  مراکز آموزشی ، دانشگاه ها و مدارس نیز می توانند با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا و پیاده سازی سیستم های هوشمند فضایی مدرن و مناسب جهت دانشجویان خود محیا سازند.
 • راهکار مراکز صنعتی هوشمند

  با اتوماسیون خطوط تولید و پیاده سازی سیستم های هوشمند(BMS) علاوه بر صرفه جویی و بهینه سازی مصرف انرژی محیط کاری جذاب برای کارگران و کارکنان ایجاد خواهید کرد.
 • راهکار مراکز طبی و بیمارستان هوشمند

  با هوشمندسازی مراکز درمانی،بیمارستان ها و مطب پزشکان علاوه بر صرفه جویی در هزینه های مالی و زمانی آرامش را به بیماران خود هدیه دهید .

برخی ویژگی های ما

 • ارسال به تمام نقاط کشور

  شما در هر نقطه از کشور که باشید محصولات را برای شما ارسال خواهیم نمود .

 • ارائه مشاوره و پشتیبانی

  تیم ما در هر زمان آماده ارائه خدمات مشاوره و پشتیبانی در خصوص مسائل مربوط به هوشمند سازی و بهینه سازی در مراکز شما می باشد .

 • شخصی سازی بر اساس نیاز شما

  ما با توجه به نیاز و شرایط شما سیستم مورد نظر را برای شما طراحی خواهیم نمود .

 • فروش رضایتمندانه

  سیاست فروش رضایتمندانه همواره جزء اولویت های شرکت  می باشد .

قسمت نظرات بسته شده

 • آخرین پست ها

  • ۱
 • درباره مــا

  گروه نیکان بی ام اس متشکل از جمعی از فارغ التحصیلان و متخصصین حوزه مهندسی برق و الکترونیک ، مکانیک ، مکاترونیک ، IT و مدیریت می باشد که با هدف ارائه راهکارهای هوشمند سازی و بهینه سازی سازمان ها ، مراکز آموزشی ، کارخانه جات ، مزارع و ساختمان های مسکونی تشکیل شده است . رسالت و ماموریت ما ایجاد سهولت در کسب و کار ، کاهش مصرف انرژی و حفظ و نگه داری از منابع طبیعی در جهت توسعه پایدار در کشور عزیزمان ایران می باشد.